David O. Russell

David Owen Russell

7,1
2 380 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David O. Russell

Nic nie mówię, ale pan O. Russel wyrasta na największego przegranego Oscarów w ostatnich latach. Trzy jego ostatnie filmy zebrały razem 22 nominacje i raptem 3 statuetki - nawet Meryl Streep ma lepszą średnią ;P

Bismarck

Masz rację, ale Fighter i Poradnik były filmami niezłymi i Oscary dla nich byłby wielce niesprawiedliwe. American Hustle nie widziałem to na ten temat się nie wypowiem.

zaja_c

American Hustle był jak dla mnie o wiele lepszy i ciekawszy od Poradnika.

majkalipcowa

Poradnik po 2 seansie zyskał u mnie, American Hustle póki co po 30 minutach przysypiałem i za jakiś czas dokończę.

zaja_c

u mnie dokładnie tak samo.

Bismarck

Zalezy jak na to patrzec. Z mojego punktu widzenia on jest najwiekszym oskarowym farcierzem, bo zaden jego film nie zasłuzył nawet na nominacje.

sever

Fighter zasłużył (w kategoriach aktorskich), co do pozostałych filmów zgadzam się w 100%.

Bismarck

leo ma gorszą średnią...

Bismarck

American Hustle 10
Poradnik Pozytywnego Myślenia 8
Fighter 7..
Razem daje 25 i 3 wygrane statuetki

Bismarck

I dobrze mu tak :) Niech się nauczy, że wciskanie do znudzenia tych samych ulubieńców Akademii w rolach do których nie pasują czy kopiowanie stylu lepszych artystów (w tym przypadku Scorsese) nis jest gwarancją Oscarowego deszczu. Już sama ilość nominacji dla takich przeciętnych filmów, jak "Poradnik" jest dla mnie rzecza niezrozumiałą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones