Ice Cube

O'Shea Jackson

7,7
10 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ice Cube

za samo "It was a good day" należy mu się średnio co najmniej 8.0

Immortal_Stasin

Jako aktor średnio ale jako muzyk-Geniusz !

saito85

Powiedzcie mi czy w tych latach od 2010 do teraz może jest jakiś prawdziw raper trzymający sie swojego stylu poza ice cubem .uwielbiam Eminema ,Snoopa ,Cypress Hill,Ludacrisa i inny, ale tylko ice cube dalej nagrywa w swoim stylu czyli gangsta rap . Rap prawie całkiem umarł tylko bardzo mała liczba raperów jeszcze rapuje bo snoop nie może już się nazwać raperem z west coastu .nagrywa z jakimś big time rash i niszczy swoją reputacje

reggie_fw

a WC? Również trzyma poziom. "Revenge of the Barracuda" z 2011r. to bardzo fajny album.

saito85

masz racje szczerze jeszcze nie słyszałem tego albumu ale właśnie go pobieram. zapomniałem o reszcie westside connection można powiedzieć że członkowie westside connection i byli członkowie czyli mack 10 jeszcze trzymają poziom rapu.
a co do Revenge of the Barracuda to po przesłuchani napisze co myślę.

saito85

masz racje szczerze jeszcze nie słyszałem tego albumu ale właśnie go pobieram. zapomniałem o reszcie westside connection można powiedzieć że członkowie westside connection i byli członkowie czyli mack 10 jeszcze trzymają poziom rapu.
a co do Revenge of the Barracuda to po przesłuchani napisze co myślę.

reggie_fw

przesłuchałem Revenge of the Barracuda i zgadzam się album jest naprawdę fajny, i jest w bardzo dobrym klimacie. tylko szkoda że jest tam tylko 12 kawałków.

reggie_fw

no bardzo fajna. Westside connection niestety już nie nagrają podobno żadnej plyty.

reggie_fw

oj ziomek! nawet nie wiesz ile jeszcze trzyma poziom i to nie musza byc te znane ksywki ktore kazdy zna. Krs One ciagle nagrywa na poziomie, Supastition, Slum Village, Epmd to sa ciagle wyjadacze ktorzy nagrywaja rap na poziomie + masa innych ktorych nie chc emi sie wymieniac. A z mlodych raperow ktorzy sa mega uzdolnieni i nie robia takiej kichy to polecam Scienze :) ! no kozak ziomek jest !

reggie_fw

Scarface z Geto Boys wciąż trzyma poziom

Immortal_Stasin

filmweb, nie mjuzikweb

smokexthat

świetny comment, akurat w "Piątku" zagrał na dychę :) Wiele osób na filmwebie ocenia ludzi pod względem przynależności do sekty, gry w reklamach bądź życia prywatnego i to do nich powinien być skierowany ten komentarz.

Immortal_Stasin

dlatego rankingi na tym portalu są bardzo tendencyjne

smokexthat

nie wspominając już o samych filmach, tzn. ich ocenach

Immortal_Stasin

mówiąc rankingi,te dotyczące filmów również uwzględniłam :)

smokexthat

wiem, to był dopisek do mojej wcześniejszej wypowiedzi xd

Immortal_Stasin

aktor charakterystyczny ;)

Immortal_Stasin

Może późno, ale odpisze :) Royce da 59 zajebisty raper strasznie niedoceniony ;/ jego album z 2011 roku "success is certain " trzyma poziom starego rapu, posłuchaj sobie :)

BeatPrem

uff; a obawiałem się, że się o tym jakże istotnym już nie doczytam. na szczęście przybyłeś ty!

BeatPrem

Zajebiste ma kawałki, dużo z Eminemem ( jako zespół Bad Meets Evil ).Rock City, Echo, dwa utwory znalazły się w GTA3 ( I'm the King i We're Live o ile pamiętam )

Immortal_Stasin

Dobry raper ale marny aktor, to jest filmweb tu się ocenia ludzi za aktorstwo nie za ich inne zajęcia...
Choć "It was..." nie jest najlepszym kawałkiem, bardziej podobało mi się "Why we thugs".

ShangTsung

też dobre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones